ЛАРП

23 Юли, 2018, 17:22:28 pm
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

ЛАРП България - НОВИНИ

ЛАРП » Кръглата маса » Секция за нови играчи (Модератор: Бускадор) »Тема: Колонка на “новия” ЛАРП фен

Автор Тема: Колонка на “новия” ЛАРП фен  (Прочетена 5120 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Noriel

• Публикации: 402
  • Liked: 45
    • Профил
    • http://www.myspace.com/noriel_87
Колонка на “новия” ЛАРП фен
« -: 26 Януари, 2008, 13:56:36 pm »
(сори ако звучи съвсем елементарно, но си мисля, че може би има нужда)

Разбрал си от някъде за ЛАРП и си решил да видиш как во е, евентуално си се престрашил и да дойдеш :) Браво на теб! Нямаш оръжие, но ще ти дадат. Има и правило, че първите 1-2 ларпа от теб не се изисква специално облекло (съвсем разбираемо е, не можем да очакваме от вас такава подготовка в самото начало)
Но МОЛЯ , обърни малко внимание на това как си облечен, защото на нас- старите кучета- ни се убива целият кеф от играта, като видим някой по анцунг и тениска “Nike” или друг фрапиращ надпис, или щампа.

Може би още не мислиш, като нас за играта. Ако се зарибиш, ще видиш че след време ще “виждаш” материал за инвентар във всички отпадъци хехе професионално изкривяване :P  Но в началото е нормално да не е така, просто помисли малко над това как да се облечеш.

Звучи съвсем просто, но едноцветните дрехи- без щампи и надписи, в естествени, убити цветове като черно, кафяво, тъмносиньo, зеленикаво, сиво- пасват идеално в един фентъзи свят. Кубинките са супер, както и ботушите (стига да не са с токче (за дамите) иначе не!!!) . Обърнатата наопаки (със щампата навътре) метъл тениска или суичър, върху която е сложен колан през кръста , също е идеална идея.

Отпуснете фантазията си и отделете мъничко време на това да помислите как ще изглеждата на ларпа. Дори ушиването на табарда или преправянето на някоя стара дреха е достатръчно лесно, ако можете да си го представите.
Поздрави!

PS- Пействам директно от др форум. Ако искате можем да оставим тук контакти, към кого да се обръщат със съвети и въпроси по изработката, извън форума новите фенове. :P
« Последна редакция: 15 Август, 2011, 13:54:42 pm от Noriel »

totiofire

• Публикации: 2
  • Liked: 1
    • Профил
Re: Колонка на “новия” ЛАРП фен
« Отговор #1 -: 26 Април, 2016, 07:41:48 am »
Здравейте,аз се зарибих от скоро по Ларп, гледал съм много клипчета, имам приятели които се занимават с това та така и аз реших да се престраша  ;D ще съм много благодарен ако получа съвети относно Ларпа както и за инвентара!!
 Благодаря много