ЛАРП

13 Декември, 2017, 08:23:24 am
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгубил си активационния е-мейл?

ЛАРП България - НОВИНИ

ЛАРП » Светът на Дракона » Школа на войната (Модератори: Sevar The White Wolf, Siegfried) »Тема: Пътят на Боздугана

Автор Тема: Пътят на Боздугана  (Прочетена 24 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Дребния

• Публикации: 286
  • Liked: 35
  • Кат не те кефи, прави което вятъра прави на други!
    • Профил
Пътят на Боздугана
« -: 07 Декември, 2017, 11:55:21 am »
Пътят на Боздугана

Трудно е да се определи това оръжие! Още по-трудно да се овладее ! Най-трудно е да го накараш да ти служи!

Колко хора сте видели да боравят с такова ? Едва ли са много...
А колко от тях продължават да го използват ? Още по-малко? 
И колко ефективен е Боздугана, ако е в опитни ръце? Безгранично ефективен ...

Не казвам, че ще ви направя Майстори в тази сфера - аз самия имам да уча много повече, отколкото съм научил.
Казвам, че мога да ви предам моите знания така, че да ме надминете; да бъдете безопасни за себе си и тези около вас; да имате едно надеждно и здраво оръжие; да бъдете ефективни на бойното поле!

За да се овладее едно оръжие, трябва практика. За да се овладее Боздуган, трябва отдаденост, координация, търпение, твърдоглавие (буквално) и желание.
Притежавате ли тези качества - мога да ви науча!

При интерес да опитате, пишете ми на лично. Тренировките се провеждат успоредно с Ларп тренировки София. Изискванията към обучаващите се е да се възползват от знанието ми за направата на качествено и безопасно оръжие; да се вслушват и изпълняват съветите ми и да отделят нужното време по време на тренировка, за да усвоят оръжието си.

Без да са минали и минимално обучение, хора няма да бъдат допускани с такива оръжия. За тези, които не са позиционирани в София, а имат желание да тестват, моля да се свържат с мен!
« Последна редакция: 11 Декември, 2017, 08:09:54 am от Дребния »