ЛАРП

18 Януари, 2018, 08:57:52 am
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгубил си активационния е-мейл?

ЛАРП България - НОВИНИ

ЛАРП » Кръглата маса » Предстоящи събития »Тема: Турнирна ларп среща

Автор Тема: Турнирна ларп среща  (Прочетена 246 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Orc

• Публикации: 377
  • Liked: 14
  • аш-дурбурук
    • Профил
Турнирна ларп среща
« -: 07 Юни, 2017, 20:51:08 pm »
Клан Урук и Ко ви канят (не много учтиво разбира се - повечето все пак сме орки) да вземете участие в турнирен фест. Обещаваме всякакви видове дуели (отборни, лични, с правила -неинтересни, без правила - <3), стрелби с лък, теглене на въже и много- много други занимателни неща. Също така се ангажираме да осигурим кръчма (с бира и други благинки). А през нощта - китари и песни.
На сутринта - мхмрлкЪ.
Ларпът се провежда на 8 юли (до 9).
Място - заслона на  Железница (посока Плана).
Такса: 5 лв. (отиват предимно за осигуряване на минимален пакет храна , изразяващ се в скара, за да няма умрЕли от глад)
Записване тук.
Елате да се позабавляваме и да се видим.
"Те миришат, те са грозни, те ръмжат... те никакви орки не са!!!"

PaperJack

• Арбитър
  • Публикации: 400
  • Liked: 101
  • Il più grande badasso
    • Профил
Re: Турнирна ларп среща
« Отговор #1 -: 07 Юни, 2017, 23:05:25 pm »
ида
...аз съм все пак човека станал нарицателен за носенето на анти-магоснически метателни пишки и др. инструменти от подобно естество...

Мракъ

• Публикации: 43
  • Liked: 16
  • УрукЪ
    • Профил
« Отговор #2 -: 11 Юни, 2017, 21:30:47 pm »
+

Бускадор

• Публикации: 1371
  • Liked: 239
  • Хайдутин на свободна практика
    • Профил
    • Ларп работи
« Отговор #3 -: 08 Юли, 2017, 18:24:19 pm »
Концепцията ми докара дежа вю и като цяло я одобрявам. Грешките по изпълнението хората си ги знаят вече и няма да ги коментираме пак.

Има хляб в идеята, може да се доразвива и да се превърне в приемлив наследник на ларповете еднодневки, като дава и възможност за лежерна кланова игра.

http://drunkethics.blogspot.com/
http://basiclarp.blogspot.com/

Though mortal men have little life beside the span of the Elves, they would rather spend it in battle then fly or submit... though Morgoth slay the doer he cannot make the deed not have been.