ЛАРП

17 Октомври, 2017, 20:32:46 pm
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгубил си активационния е-мейл?

ЛАРП България - НОВИНИ

ЛАРП » Светът на Дракона » Правила и сетинг »Тема: Годишна анкета 2016 - тема: правилата на ДС

Автор Тема: Годишна анкета 2016 - тема: правилата на ДС  (Прочетена 737 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Lt. Hellen Frost

• Диктатор
  • *
  • Публикации: 2277
  • Liked: 991
    • Профил
Годишна анкета 2016 - тема: правилата на ДС
« -: 26 Септември, 2016, 21:07:11 pm »
Здравейте приятели!

И така, отново е това време на годината и аз правя поредната анкета.
Този път няма да е за зимния ларп. Използвах обратната връзка, която ми дадохте по дебрифингите - по-точно тази част от нея, която касае правилата, за да формулирам поредица от твърдения, с които ще питам доколко сте съгласни.

Защо го правя, след като са неща, които вече сте ми казали? Защото са ми ги казали най-активните, най-шумните, ако щете, клан лидерите, защото позицията им е такава, или просто хората с които организаторите имаме по-чести контакти. Това оставя една значителна група хора, за които реално изобщо не съм сигурна какво си мислят. Затова се надявам на активно участие в анкетата.

Моля да не се плашите - анкетата е лесна за попълване. Иска се само цъкане и не се налага да пишете неща с Ваши думи. Повечето въпроси са твърдения, с които трябва да цъкнете от 1 до 10 дали сте съгласни, като 1 е изобщо не съм съгласен, 10 е напълно съм съгласен, а 5 - по средата - значи нито съласен, нито несъгласен, все ми е едно, не ме интересува това особено.

Ще Ви направи впечатление, че сякаш Ви питам по няколко пъти едно и също нещо. Първо не е точно така, има нюанси. Второ, доколкото е така, то не е за да Ви хвана в противоречие и след това да Ви натрия носа. Реално повечето хора нямат категорични, ясни и 105% логически обвързани една с друга позиции по всички аспекти на даден въпрос. Целта ми е да отсея неща, за които наистина има проблем и той изпъква винаги, от такива, които инцидентно дразнят или случайно са хрумнали на някого и не е крайно наложително да се взимат мерки за тях.

Информацията дали играете знахар/магьосник и от кой клан сте също не цели да ви разконспирира. Това са неща, които оказват влияние на мнението на човек неизбежно - всички сме пристрастни, и ще я ползвам като се натрупат примерно 50-тина близки отговора да проверя дали натрупването не се дължи на пристрастност по някаква причина - което не прави мнението ви неправилно, а просто действията след това ще трябва да се съобразят с това, че може би само едната страна има категорично становище, а другата не толкова. Или неща.

И последно, това не е референдум. Ако напр. 52% са казали, че искат вече да не стакват броните (примерно!), от това никак не следва, че на следващата игра автоматично няма да стакват вече. Това, което следва е, че много сериозно ще се постави въпросът на ГМ съвет и ще се преразгледат правилата, така че да бъдат взети под внимание както желанието на 52-та %, така и фактът, че останалите 48 може би не искат това. Груб е примерът, но много държа да няма погрешни очаквания.

Ето анкетата:

https://goo.gl/forms/aw9FMulrWOeFZ7mi1

gadina_prokleta

• Oпозиция
  • Публикации: 2534
  • Liked: 430
  • светъл елф
    • Профил
    • Bright Future
Re: Годишна анкета 2016 - тема: правилата на ДС
« Отговор #1 -: 28 Септември, 2016, 21:42:03 pm »
Мноу хубава анкета.
Обаче ХЕЛЪН Е ДИКТАТОР!!!1!

Ghoul

• Публикации: 523
  • Liked: 300
    • Профил
« Отговор #2 -: 29 Септември, 2016, 14:37:29 pm »
РУСА е ве, ненаблюдателник!

П.С. Много се изкефих на анкетата, че с чиста съвест можех да плякам поредици от оценки 10,10,10,... както и 1,1,1,1...
Грам не ми пречеха "еднаквите" въпроси.
Е'лате по'ече !
Преди да опиташ да ме дразниш - помисли, че може и да успееш !
Много като тебе вече плакаха ...
Който се смее последен, ... значи има пистолет

Lt. Hellen Frost

• Диктатор
  • *
    • Профил
« Отговор #3 -: 30 Септември, 2016, 10:07:47 am »
Всъщност, не съм, бе, Коце, това е само една от поредните ми долни измами!

Varg

• Публикации: 473
  • Liked: 104
  • Единакът
    • Профил
« Отговор #4 -: 01 Октомври, 2016, 12:10:31 pm »
Всъщност, не съм, бе, Коце, това е само една от поредните ми долни измами!

Измамница! Не те е срам! Поне кажи: "Срам ме е!".
Мислиш си, че живееш... Лъжеш се... Ела при мен... Ще ти покажа какво е Живот...

Aerie

• Публикации: 1397
  • Liked: 276
  • Грешка на източното пекарско изкуство
    • Профил
« Отговор #5 -: 02 Октомври, 2016, 16:27:51 pm »
Отменяме ЛАРПа!

PaperJack

• Арбитър
  • Публикации: 400
  • Liked: 101
  • Il più grande badasso
    • Профил
« Отговор #6 -: 23 Октомври, 2016, 09:09:17 am »
Къде можем да видим одговорите?
...аз съм все пак човека станал нарицателен за носенето на анти-магоснически метателни пишки и др. инструменти от подобно естество...

Lt. Hellen Frost

• Диктатор
  • *
    • Профил
« Отговор #7 -: 23 Октомври, 2016, 11:29:21 am »
Още не можете. Обработвам ги и подготвям презентация. Снощи за магьосническата среща бях подготвила за колегите материал с всички резултати и изводи, които ги касаят; останалото ще завърша скоро, но не мога да се ангажирам с конкретен срок.  До края на ноември ще е със сигурност.