ЛАРП

11 Декември, 2017, 18:23:53 pm
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгубил си активационния е-мейл?

ЛАРП България - НОВИНИ

ЛАРП » Тъмницата » Тъмницата » Несъстояли се ларпове »Тема: Брейнсторминг за РП ориентиран ЛАРП по Светът на Диска на Тери Пратчет

Автор Тема: Брейнсторминг за РП ориентиран ЛАРП по Светът на Диска на Тери Пратчет  (Прочетена 2340 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Mayvena

• Публикации: 390
  • Liked: 154
  • Paladin tank in the field!
    • Профил
    • Моят блог
Само подхвърлям една идея - ако не се намери подходящ терен за пресъздаване на Анкх-Морпорк, би могло да се използва теренът на Костенец и дейстието да се развива в Юбервалд.

Eneya

• Публикации: 70
  • Liked: 63
  • "Communis est in potentia, ut pauci augmentata."
    • Профил
    • Кутията за всичко
По принцип събитието ми звучи далеееч повече на социален ЛАРП. По-скоро в по... градска среда? Изоставени места от някакъв тип?
Speak softly and carry a big stick.
Банката винаги печели.

The Voice of Reasons

• Публикации: 2
  • Liked: 0
    • Профил
Това звучи страхотно (за голям фен на сър Тери RIP)...пък аз дори си има инвентар, освне че всичките ми компютри си имат мравки си накупих и една камара значки на гилдиит екоито ми харесват.
Иначе АМ може да се пресъздаде доста успешно в Пловдив в старият град и по тепетата

Faee

• Публикации: 28
  • Liked: 4
  • Триел Орвал is back,bitches!
    • Профил
Малко ви загубих нишката.Какво стана с този ЛАПР? Успяхте ли да го организирате? Ще го организирате ли? Кога? Т.н. Кажете ако има нужда от помощ с организирането.Напълно съм за!
ААААРРГХХХ Гвардияя!! Слава на Краля,кръв за Сланеш и смърт на всички богове! - клановете,описани на кратко.

Бускадор

• Публикации: 1366
  • Liked: 237
  • Хайдутин на свободна практика
    • Профил
    • Ларп работи
Записани са разни идеи. Плана е оставен за в подходящ момент.

http://drunkethics.blogspot.com/
http://basiclarp.blogspot.com/

Though mortal men have little life beside the span of the Elves, they would rather spend it in battle then fly or submit... though Morgoth slay the doer he cannot make the deed not have been.