ЛАРП

11 Декември, 2017, 18:26:52 pm
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгубил си активационния е-мейл?

ЛАРП България - НОВИНИ

ЛАРП » Хроники » 2013 » Сталкерски ларп V: Светло бъдеще (Модератор: gadina_prokleta) »Тема: Препоръки / Критика

Автор Тема: Препоръки / Критика  (Прочетена 1037 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Og

• Публикации: 273
  • Liked: 9
    • Профил
Препоръки / Критика
« -: 08 Ноември, 2013, 22:34:10 pm »
Като играч от двете (от трите съществуващи) страни на изживяването  мога да кажа че този ларп бе може би малко по добър от предишния - ситуацията с безсмъртни изроди караше Сталкерите да се позамислят преди да стрелят по тях , но все пак те бяха ОТНОВО малко и ОТНОВО нямаше вражди между групировките. Дори и гадната Корпорация се съюзяваше с тоя и оня и имаше само 1-2 разстрела с картечницата.

Ся това са повечето ИН гейм хави между отделните фракции , но според мен е време да се записват хора и за Разбойници/Лешояди че да има пуцаница между хората  ( а не между изроди и киборги).Примерно ако се вкара някаква идея за победа само от една организацията чрез събиране на ресурс или нещо подобно ще накара Групировките да спрат да се съюзяват.

Отделно разбрах че неуязвимостта на Изродите трябваше да се пуска със същия гаден и неудобен  таймер като при Хората , което леко да се каже е неудобно или невъзможно при някои костюми с пипала ,нокти или кото там имаха те  - та трябва да се измисли по удобен начин иначе този коз е безсмислен за тях.

Второто са Аномалиите -  в 1вия ларп имаха яко описание на Действие :
= кошмар - влизаш в зоната и потъваш в блажен сън но се събуждаш след около минута с пронизителен писък ! - помня че само това ми изкарваше ангелите докато бродих тъмните коридори. А сега хората влизат ,проверяват си щетите ,взимат ресурса и продължават по пътя  (овен когато умрат ,но тва го виждах рядко извън нашата група :Р )

Мисълта ми е че не се  отиграва преживяването в самата аномалия ,което би повишило РП както и Хоръра на околните присъстващи хорица .Особено сега като са такива модерни светещи Аномалиии :Р

Evil...
Never...
DIES !!!