ЛАРП

22 Юли, 2018, 06:50:03 am
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

ЛАРП България - НОВИНИ

ЛАРП » Кръглата маса » Секция за нови играчи (Модератор: Бускадор) »Тема: Представете се!

Автор Тема: Представете се!  (Прочетена 14385 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Erina S.

• Магистър
  • *
  • Публикации: 160
  • Liked: 32
    • Профил
Re: Представете се!
« Отговор #75 -: 17 Май, 2015, 20:15:32 pm »
Мисля, че вече си вписана :D

Логрус

• Публикации: 12
  • Liked: 37
    • Профил
« Отговор #76 -: 18 Май, 2015, 15:58:14 pm »
Привет на всички.
Казвам се Павел, но най-често ме зоват Логруса (въпреки, че с напредването на годините и това се променя  ;D )
Участвам съм в сталкерските ларпове и на блъдбоул събития.
"Миритрас II: Кървава война" ми беше първия фентъзи ларп.
Идеята на персонажа ми е да бъде скитник, бродяга, вагабонд ... зависи от играта най-вече :) към кое от трите да клони.
Предпочитаното ми оръжие е копие и затова използвах популярния персонаж на Дж.РР Мартин - Оберин и прякора ми от Хрониките на Амбър, за прякор (на прякора ... объркващо е) - Пепелянката/Змията на Хаоса/просто Змията.
За следваща игра, ако успея ще си направя и подходяща лека кожена броня, с люспи... оти ми е мерак.

НО ... ако Боги е сериозен, на драго сърце минавам към Велийската република, за да служа на Родината като комисар от Комитета на държавна сигурност (вътрешна и външна).
Не исках да си сменям фракцията пет минути преди началото на играта, иначе да знаеш спечелихте ме :D  Май вашия РП ми беше най-присърце.
Войнът е сам като тигър в джунглата...

Ragdoll

• Публикации: 22
  • Liked: 16
    • Профил
« Отговор #77 -: 06 Юли, 2015, 11:17:54 am »
Името ми е Денис, но по ДС от Юли можете да ме знаят някои като Туул от Нолдор. (Или елфчето с ягодите).
Падам си маг, така че най-често можете да ме срещнете със книга, със свитък или като свитък (who needs paper when you have your own flesh).
А ако се оглеждате за определени белези - издължени уши и червени/лилави/сини наметала и роби.
(По време на евент можете да ме засечете навсякъде, най-вече из горите, където никой друг не ходи)
Занимавам с с ЛАРП сравнително отскоро, около месец, но засега преживяванията са несравними :)
-X-

Тирион Тих

• Публикации: 347
  • Liked: 83
  • Крал на Седемте Хълма
    • Профил
    • Войните на Седемте Хълма
« Отговор #78 -: 06 Юли, 2015, 14:18:31 pm »
Добре си ни дошъл, дългоухи!

Dream on until your dreams come true!

iamno21

• Публикации: 1
  • Liked: 0
    • Профил
« Отговор #79 -: 16 Ноември, 2015, 10:38:12 am »
Здравейте ,
казвам се Христо /Ицо /Катро на 19 от Русе. Научих за ЛАРП преди няколко месеца от приятел (който само за това говореше :D ) и постепенно се заинтригувах и искам да науча повече. Исках да попитам за начало има ли Ларпъри в Русе ,защото ако трябва да бъда честен съм много бегло запознат и се чудех има ли някой от града който да ме "внедри" малко повече в нещата. Itso Bratovanov това е фейсбукът ми ако някой има желанието да се свърже с мен.

Бускадор

• Administrator
  • **
  • Публикации: 1380
  • Liked: 242
  • Хайдутин на свободна практика
    • Профил
    • Ларп работи
« Отговор #80 -: 17 Ноември, 2015, 07:51:07 am »
Привет! По принцип в Русе имаше групичка, не знам какво е положението сега, доста хора мигрираха напред назад или се отказаха, но ще кажат по запознати хора.

http://drunkethics.blogspot.com/
http://basiclarp.blogspot.com/

Though mortal men have little life beside the span of the Elves, they would rather spend it in battle then fly or submit... though Morgoth slay the doer he cannot make the deed not have been.

Pontifex

• Liked: 5
    • Профил
« Отговор #81 -: 31 Януари, 2016, 14:51:25 pm »
Здравейте. Аз съм Симеон от София.

Знам че звучи нелепо, но от както бях малък аз мечтаех как един ден щях да търча из пищният столичен царевичак и да осакатявам другарчета си с дунапренови оръжия. За мое щастие ви открих вас.

Нямам още почти никаква идея как работи всичко, но се надявам да ми се разясни  малко след като се довлека на няколко тренировки.

Sintel

• Публикации: 92
  • Liked: 37
  • Beastmen Warlord
    • Профил
« Отговор #82 -: 31 Януари, 2016, 18:17:48 pm »
You are most welcome! Грешка няма да направиш!
Kneel before the lion, lest you tremble before the power of the dragon!

DrakonSSon

• Liked: 2
    • Профил
« Отговор #83 -: 07 Февруари, 2016, 03:44:03 am »
Здравейте
Аз съм от Казанлък, името няма да си го разкрия за сега, мисля че това е един от чаровните елементи не ларпа според мен,  а именно да се слееш напълно с героя си докато играеш...
За мен:
На 25 съм, от дете си правя брони, мечове и др. снаряжения в последните 6-7г. съм поизоставил тези неща, но продължавам да чета различни митологии и митове.
Много се надявам да възобновя това си хоби...
Фентазито ме вълнува силно, но не съм от типа, който чете и гледа всичко на готово(дано никои не го възприеме погрешно) даже да си призная още не съм изгледал Хобит(последните 2 части) няма да си признавам колко филма още не съм гледал за книги да не говоря че ме е срам...просто нямам време
От малчуган съм си създал нещо, като моя вселена базирана на митологии и най-вече на личната ми фантазия, но за това друг път....
Надявам се тук да намеря гругари с които да се забавляваме....
П.П.->Ако има хора от Казанлъшкия регион да не се крият :rock:

Бускадор

• Administrator
  • **
  • Публикации: 1380
  • Liked: 242
  • Хайдутин на свободна практика
    • Профил
    • Ларп работи
« Отговор #84 -: 11 Февруари, 2016, 14:37:19 pm »
Ха сега де...от Габрово имаше...обаче от Казанлък? Не помня.

http://drunkethics.blogspot.com/
http://basiclarp.blogspot.com/

Though mortal men have little life beside the span of the Elves, they would rather spend it in battle then fly or submit... though Morgoth slay the doer he cannot make the deed not have been.

Тирион Тих

• Публикации: 347
  • Liked: 83
  • Крал на Седемте Хълма
    • Профил
    • Войните на Седемте Хълма
« Отговор #85 -: 11 Февруари, 2016, 16:17:26 pm »
Имаме един момък от Казанлък при нас в Седмохълмие, но той е постоянно пребиваващ в Пловдив покрай университета - казва се Милен Иванов

Dream on until your dreams come true!

lady Marian

• Her Highness
  • Публикации: 599
  • Liked: 277
  • Defender
    • Профил
« Отговор #86 -: 12 Февруари, 2016, 11:07:40 am »
Имаше едно момчета от Казанлък по едно време, но какво стана с тях не знам, иначе се събираха там, тренираха даже май.
I sometimes fancy myself as an evil which exists to oppose other evils

Чужденецът

• Liked: 0
    • Профил
« Отговор #87 -: 29 Март, 2016, 17:56:53 pm »
Здравейте!

Казвам се Петър, на 21 години, от град Русе, ала от известно време насам съм се установил - живея, работя и уча в София.

Изключително любопитен съм за всички ЛАРП игри, фестивали и състезания, които организирате и страшно удоволствие би ми направило, ако бих могъл да участвам в някое от събиранията ви. Чел съм доста, ала съм сигурен, че има още доста неща, върху които трябва да наблегна преди да се потопя в безкрайния океан, изпълнен с въображение и идеи.

Поздрави!

Mayvena

• Публикации: 395
  • Liked: 156
  • Paladin tank in the field!
    • Профил
    • Моят блог
« Отговор #88 -: 29 Март, 2016, 20:12:52 pm »
Здравей, добре си дошъл :) Щом живееш в София, ще ти е лесно да разбереш много за ЛАРП-а като хоби ако идеш на някоя от редовните тренировки: http://larp-bg.org/forum/index.php?board=81.0

Разгледай из форума секциите за крафтене на инвентар за да добиеш някаква представа, измисли си концепция за персонаж и действай :) Много хора с радост ще ти помогнат за изработването на инвентара.

totiofire

• Публикации: 2
  • Liked: 1
    • Профил
« Отговор #89 -: 26 Април, 2016, 07:35:03 am »
Здравейте, аз се представих в предишен пост, но сега видях че по принцип може и тук!! Казвам се Тодор на 22-23 години съм от Смолян! Занимавам се  с каквото мога  ;D въртя огън (опитвам се от 7 години  :D :D) уча се на барабани и от известно време съм зарибен по Ларпа! Като цяло това е за мен