ЛАРП

18 Януари, 2018, 08:56:26 am
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгубил си активационния е-мейл?

ЛАРП България - НОВИНИ

ЛАРП » Кръглата маса » Секция за нови играчи (Модератор: Бускадор) »Тема: Представете се!

Автор Тема: Представете се!  (Прочетена 12872 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Mayvena

• Публикации: 395
  • Liked: 156
  • Paladin tank in the field!
    • Профил
    • Моят блог
Re: Представете се!
« Отговор #60 -: 15 Декември, 2014, 12:41:56 pm »
Добре дошла :) Нека не те притесняват отсъствията ти - много от хората тук са в подобно положение, но това не ги спира когато могат да идват на организираните събития :)

Falstad

• Публикации: 1037
  • Liked: 78
    • Профил
« Отговор #61 -: 15 Декември, 2014, 13:26:52 pm »
И мен не ме спира,въпреки,че от 3 години се вяствам само в форума  :rock:
He's gonna take you back to the past,
to play the shitty games that suck ass,

Terry

• Публикации: 354
  • Liked: 1
    • Профил
« Отговор #62 -: 31 Декември, 2014, 15:46:31 pm »
Мисля, че дойде време и аз да се представя. Все пак пиша от известно време тук, пък не съм се явясала в тази тема ... Срамота и позор.
Та да започна с основното. Здравейте. Казвам се Тереза, но всичките ми познати ми викат Тери. Името си го ползвам за доста неща, като започнем със скайп, фейсбук и прочие, та да стигнем до форуми, чуждестранни ларпове и така нататъка. На 19 години съм, от градче близо до София.
В света на игрите съм от 9 годишна възраст. И не говорим типичните Нинтендо Покемон игрички през ГеймБой, а за Killzone, Monster Hunter, Ninja Gaiden, Devil May Cry и всичко що има джойстик и мога да го движа. Геймър и РП играч от доста, доста време / почти 11 години, не е зле нали? /.

Какво ме привлече към ЛАРП. Хей аз съм РП-играч от самото начало. Надали ще видите някой, толкова стар от бг сайтовете, освен ако не се запознаете с всичките ми познати / всички започнахме горе долу на едни и същи години /. И когато изживееш пубертета си в стаята, на земята с бутилка Кока Кола, джойстик или пък лаптоп на поредната игри или фентъзи форум то тогава ... малко нещо почва да ти щраква, затова когато преди години спряха форума, в който пишех от почти 5 години си казах - Тери, мини на ново ниво. Защо само игри и рп-та, дай на живо. Толкова години създаваш нови и нови герои. Направи и себе си такъв. Та това е главната причина, а също и че веднъж, два пъти съм участвала като НПС в Германия на ларпове / главно домашен любимец, защото съм тотално дезориентирана /.

Още нещо, въображението ми е толкова развихрено, че само за 30 минути мога да измисля тонове нови, различни и колоритни герои. Все пак се ровя из тоя интернет за информация относно всякакви магически създания, сили, мощ и прочие, че сигурно ако сега някой ме пита какво е Албастер, Гагозу или пък Кахаку мога да го изпетелча за много малко време. Също и неметон / един индивид на ЛС ми спомена, че са малко хората, който изобщо използват тези думи. /

Та сега малко за мен. Студент. Филологиите засега са моята страст, но истината, е че искам да правя игри, програмирането .. фасулска работа, до момента в който мога да програмирам игра от сорта на нов свят създаден на Visual Basic. Но засега съм залегнала над екзотични езици .. не ме бийте сега ... като например турски, арабски, казахски и още ... няколко полезни. Истината, е че съм ... скована, свита, притеснителна, не се справям добре с говорене, общуване и комуникиране. Още от малка съм си такава. Можете да го наречете комплекс до такава степен, че в главата ми започват да изникват хиляди сценария за това какво може да стане при всяка моя дума. Притеснение от чуждото мнение. И като за капак съм 19 годишен nerd, който се изчервява като по поръчка щом го погледне някой ... да речем непознат, но и познати също.  Стрелец от малка, свиря на пиано, шофьор, но малко опасен, защото си представям, че съм в race game когато карам. Общо взето това е. Ако все пак някой иска нещо повече да знае ... отворена книга съм / или не точно /.

Хайде, целувки от вашата мила Тери.

Ейрене

• Публикации: 19
  • Liked: 29
    • Профил
« Отговор #63 -: 31 Декември, 2014, 18:36:17 pm »
Първо - добре дошла! Радвам се, е си се престрашила да излезеш на живо. В София има тренировки всяка седмица и е една прекрасна възможност за социализиране :) Обаче май се оказва, че те познавам, не мога да повярвам минаха толкова години :D

Arian

• Публикации: 11
  • Шматка по рождение, с голямо въображение xD
    • Профил
« Отговор #64 -: 02 Февруари, 2015, 22:33:15 pm »
Здравейте! Казвам се Кристина, но всички ме наричат Криси (бас държа, че нямаше как да познаете  :D ). На 19г, от Видин, а сега работя и живея във Велико Търново. За Warp-a знам от доста време, може би вече три готини, познавам някой ларпари от Видин и винаги ми е било интересно и съм искала да се включа и аз, но така и не се реших. Е, крайно време е мисля! Ще ми трябва помощ както на всеки новобранец предполагам. Та, това е за мен мисля  :D

Garrett

• Публикации: 77
  • Liked: 66
  • Шеф на наемници
    • Профил
« Отговор #65 -: 02 Февруари, 2015, 22:53:54 pm »
Добре дошла! Мисля ще се радваш да откриеш (ако вече не знаеш), че вече има доста стабилна ЛАРП група в Търново. Организираме тренировки всеки уикенд, като от време на време се събираме да крафтим инвентари, да си лафим в роля, или просто да губим време заедно. Имаме група във Фейсбук > https://www.facebook.com/groups/540619009386024/?ref=bookmarks < , така че ако ти се идва можеш да пишеш или там, или да ми метнеш лично съобщение тук във форума.

Освен това позволи ми да те поздравя за избора на хоби :) Ако нямаш нищо против една- две синини и си готова да покажеш малко упоритост, гарантирам че няма да съжаляваш.
« Последна редакция: 02 Февруари, 2015, 22:57:04 pm от Garrett »

Jacqueline

• Публикации: 1
    • Профил
« Отговор #66 -: 25 Февруари, 2015, 08:09:04 am »
Здравейте, казвам се Венцислава, но всички ми казват Вени. На 19години съм, от Велико Търново съм, но сега уча в Стара Загора. Много се заинтригувах от ЛАРП-а, и за това бих искала да се пробвам :D Научих за него от моите сънародници във Велико Търново, но понеже прекарвам доста време в Стара Загора, се чудех дали и тук има някой, който да се занимава с новобранци :D
« Последна редакция: 25 Февруари, 2015, 08:15:10 am от Jacqueline »

Тирион Тих

• Публикации: 347
  • Liked: 83
  • Крал на Седемте Хълма
    • Профил
    • Войните на Седемте Хълма
« Отговор #67 -: 25 Февруари, 2015, 10:04:04 am »
И в Стара Загора има, а ако имаш път - и в Пловдив сме наблизо!  :king:

Dream on until your dreams come true!

Нощен Вятър

• Публикации: 6
  • Liked: 2
    • Профил
« Отговор #68 -: 16 Април, 2015, 23:37:31 pm »
Здравейте  :) Наскоро си направих меч и имам желание да дойда на някоя от идните ви тренировки, че да усетя що е то Ларп по-отблизо. Кефи ме фентъзито откакто се помня.. пък и битките с мечове и други оръжия винаги са ме очаровали, макар и да нямам опит, освен от книгите и разните там филми. Аа от София съм :Д Предполагам няма проблем просто да започна да идвам или трябва преди това да се свържа с някого ;Д
Животът преди смъртта, пътят преди целта...

Siegfried

• Арбитър
  • Публикации: 453
  • Liked: 295
  • За Седемте Хълма - до смърт!
    • Профил
« Отговор #69 -: 16 Април, 2015, 23:53:02 pm »
Няма проблем, заповядай. Ако те няма във фейсбук групата за тренировки - кажи и ще те добавим, там се уговаряме, макар че е прието за стандарт неделя 12 на Арените в Южния парк.

Цитат на: Шъшкън паша
...елф знаеш какво е, нали? Значи..магарето спрямо коня, е същото, което е елфът спрямо човека. По-дребно е, по-не го ловят болести, живее по-дълго, по- музикално е (ах, как само пее магарето...) и има дълги уши...

Mayvena

• Публикации: 395
  • Liked: 156
  • Paladin tank in the field!
    • Профил
    • Моят блог
« Отговор #70 -: 17 Април, 2015, 14:56:18 pm »
А липсата на опит да не те плаши - никой не се е родил научен. И аз като почвах знаех само в кой край се държи меча :D Не че сега знам много повече де :D

Theo

• Публикации: 4
  • Liked: 8
    • Профил
« Отговор #71 -: 22 Април, 2015, 19:08:16 pm »
Привет!

Теодор съм от Стара Загора ;D На 18, горд член на загорската гилдия "Енигма" (да не се бърка с научната организация, други сме xD).

Занимавам се с ЛАРП вече няколко месеца. Първоначално започнах малко плахо, за пръв път в живота си размахах меч миналият ноември, но вече планувам да превърна това си занимание в основно хоби. За да стане това обаче, имам нужда от помощ от ветерани ковачи и бойци. И ето ме тук.

ЛАРП-ът ме привлече почти веднага, след като разбрах за съществуването на ЛАРП клан в Стара Загора. Винаги съм харесвал историята и, като всеки мъж, оръжията. Видях възможност да размахвам меч или брадва срещу някого, без да бъда вкаран в затвора или да загубя някой крайник след това, и се възползвах :D
Веднага ми допадна и другият аспект на това хоби - Roleplay-я. Винаги съм имал и развинтено въображение, но рядко се е намирала полза от това. Намерих се в свои води някак си :D

Имам намерение да се намирам сред бойците на "Северният фронт" тази събота, така че - чакайте ме.
Надявам се да не фейлна нещо, защото това ще е първото голямо ЛАРП събитие, в което ще участвам, но все трябва да започна отнякъде xD

Благодаря на всеки, прочел тоя stuff и - see you around. Надявам се да съм ви полезен за в бъдеще и благодарение на вас да си подобря уменията в коването, пердашенето, RP-ването и други такива полезни умения.

И те така.
« Последна редакция: 22 Април, 2015, 19:09:51 pm от Theo »

Балиан

• Публикации: 2
  • Liked: 0
    • Профил
« Отговор #72 -: 16 Май, 2015, 13:22:43 pm »
Здравейте, казвам се Милен.,на 19 години и съм от Казанлък. За ЛАРП разбрах от приятели от Казанлък.Отидох на тяхна тренировка и ми хареса.

Бускадор

• Moderator
  • Публикации: 1371
  • Liked: 239
  • Хайдутин на свободна практика
    • Профил
    • Ларп работи
« Отговор #73 -: 16 Май, 2015, 18:42:07 pm »
Привет и добре дошъл.

http://drunkethics.blogspot.com/
http://basiclarp.blogspot.com/

Though mortal men have little life beside the span of the Elves, they would rather spend it in battle then fly or submit... though Morgoth slay the doer he cannot make the deed not have been.

Eamane_Alcarin

• Публикации: 2
  • Liked: 10
  • Приключенията на изубената змийка
    • Профил
« Отговор #74 -: 17 Май, 2015, 18:58:11 pm »
Здравейте,
казвам се Вероника или Ника в нормалния свят ,а иначе съм Еамане Алкарин.
Попринцип съм от Пловдив но живея и уча в София(уча скулптура).Сефтето ларп си направих на 16-17 сега .
Занимавам се с  декори и костюми за сцена .Ще се радвам супер много да успея да се впиша сред вас.

Поздрави :)