ЛАРП

17 Октомври, 2017, 03:58:59 am
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгубил си активационния е-мейл?

ЛАРП България - НОВИНИ

ЛАРП » Хроники » 2012 » Сталкерски ларп ІV: Място под слънцето (Модератор: gadina_prokleta) »Тема: Отзиви

Автор Тема: Отзиви  (Прочетена 3479 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

gadina_prokleta

• Moderator
  • Публикации: 2533
  • Liked: 430
  • светъл елф
    • Профил
    • Bright Future
Re: Отзиви
« Отговор #15 -: 20 Ноември, 2012, 01:04:27 am »
Цитат
В возрасте 79 лет ушел из жизни Борис Стругацкий, один из самых известных российских писателей-фантастов. Последние дни он находился в больнице в тяжелом состоянии из-за проблем с сердцем.

:(

Zeratul

• Стража
  • *
  • Публикации: 651
  • Liked: 195
    • Профил
    • http://www.bgparty.org
« Отговор #16 -: 20 Ноември, 2012, 09:12:53 am »
Тъжно! ... Гад ... трябва следващия догодина да е в памет на този човек ... и да е епично як ! ... Ръкавицата е хвърлена !

When you reach the Hell,tell them I'm sending you - you'll receive a group reduction.
[11:57:53]GraHaz says: damn, ur gonna live forever :D

Нуада

• Вестител
  • Публикации: 106
  • Liked: 31
  • "...like a bloodstained hurricane."
    • Профил
« Отговор #17 -: 20 Ноември, 2012, 13:31:38 pm »
Аз се изкефих. Изиграх си играта, както исках  :)  бях почти невидим по терена, не умрях нито един път... отнесох не повече от 4-5 топчета за цялата игра

1) Големият недостатък на геймплея беше, че наистина мутантите бяха недостатъчно силни, въпреки солидните бонуси в издръжливост и броня. Оръжията с полуавтоматична стрелба наистина доста обезсмислят точковата система.
На срещата, която организирахме миналата събота, имаше много разгорещени дебати по темата и те се свеждаха общо взето до едно и също нещо: играчите, които играят мутанти, са малко разочаровани и биха предпочели за бъдещи игри да играят по-скоро служебни персонажи, които да умират само по своя преценка и да имат функцията да правят кефа на останалите, а не да играят за победа. Това е хубаво и го уважавам като принцип, но... поне на мен не ми харесва такова решение. Вижда ми се като предрешена игра, като нещо прекалено субективно.

.....

Наистина съжалявам обаче, че на доброволците, които подготвяха терена, им се наложи да свършат толкова много работа - най-вече Деций, Генчо и Нуада, които отидоха на мястото от предния ден и бачкаха почти до вечерта, и Гул, който направи епично яки неща за играта, дойде по-рано и също сглобява и помага с всичко - и беше перфектният техничар, за който съм можел само да мечтая да ми помага.
Още повече съжалявам, че те не успяха да си изкарат особено добре и че са натрупали някои разочарования. Не зная как да ви се извиня :(

относно 1-ва точка - аз не се почувствах слаб, дори и в началото на играта, когато бях малък и зелен  :P ...иначе най-голямата слабост на мутантите в сравнение с предишни игри е, че хората почти не се страхуваха от нас...

относно 2-рото - аз си се изкефих на първия си ден в зоната  ;D  момента, в който знаеш, че си сам в една от сградите, и след като ти изкънтят стъпките, вече не си толкоз сигурен в това.... или през нощта, когато отиваш да се изпикаеш навън и нещо изръмжава на 30-ина метра от теб и ти секват всички физиологични процеси...  ;D  трудно се обясняват такива усещания..

Иначе имам само две дребни разочарования, породени от конкретни случки, но сега ме мързи да пиша за това, а и не е кой знае какво.

Та така.. ПоЗдрави!  :)
"... Съдбата това му отредила,
Вълк да бъде, единак,
и самотата да му дава сила
сам да броди във мъгла и мрак."