ЛАРП

28 Май, 2018, 09:54:13 am
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

ЛАРП България - НОВИНИ

ЛАРП » Хроники » 2011 » Сблъсъка на религиите III (Модератори: Noriel, Тиана) »Тема: До там и обратно

Автор Тема: До там и обратно  (Прочетена 1327 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Азар

• Lightbringer
  • **
  • Публикации: 390
  • Liked: 73
  • Боил на Мрака
    • Профил
    • Бялата страница
До там и обратно
« -: 12 Ноември, 2011, 16:21:18 pm »
Най-напред - извинявайте за забавянето на темата и пускането й в последния момент.

ПЪТУВАНЕ ОТ СОФИЯ
До мястото се стига с автобуси 69 и 70. До колкото разбрах, спирката на Дървеница не е актуална.
КАРТА
Последната спирка за 69 вече е метростанция ГМ димитров (червената точка). На лилавата точка спира също и 413, който се хваща от ЦЖПГ.
Автобусите са на по 30 - 40 минути, съветвам ви да хванете тези от
http://schedules.sofiatraffic.bg/autobus/69 - разписание за 69.

Молбата ми е белорците, които нямат собствен транспорт да хванат най-късно автобуса в 8:31. Не забравяйте, че от тази спирка ще му отнема повече време да напусне София.
(Благодарности на Дециус за картата и инфорото по автобсите)

ЗА ЛАРПА
- КАРТА

Срещата е в 10:00 на отбелязаната точка като "Отбивката на заслона".

Там всички ще могат да облекат инвентарите си и после ще натоварим белорците и багажите им към точка "Вилна зона Ярема". За тези, които имат собствен транспорт и ще идват направо там - от страни на пътя има табела за детска градина Пинокио или Буратино.

Относно връщането на автомобилите ще се разберем по-после, но май е най-добре преди ларпа шофьорите да върнат колите си към мястото за паркиране при заслона. Разбрал съм се с неиграч да ни върне с неговия автомобил после към Ярема, но все пак ще се доуточним утре.

След срещата в 10:00 езичниците ще се отправят към заслона на железница.

Червения път ще бъде игровия терен.

Желания час за начало на ЛАРП-а бе 11:30, но в крайна сметка ще започнем като сме готови.

телефони за контакти:
0886938886 - единия ми номер, за незнаещите - казвам се Кирил
0882912160 - втория ми номер

0889825416 - Кери
« Последна редакция: 12 Ноември, 2011, 17:26:10 pm от Red Nasmish »

Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic.
- Arthur C. Clarke

Азар

• Lightbringer
  • **
  • Публикации: 390
  • Liked: 73
  • Боил на Мрака
    • Профил
    • Бялата страница
Re: До там и обратно
« Отговор #1 -: 12 Ноември, 2011, 17:26:50 pm »
Променихме сборния пункт в 10:00 в точката - разклона за Заслона. Там всички белорци ще облекат инвентарите си и ще се натоварят готови на коли.

Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic.
- Arthur C. Clarke

Дециус

• Публикации: 1441
  • Liked: 107
    • Профил
    • http://larp-bg.org/index.php
Re: До там и обратно
« Отговор #2 -: 12 Ноември, 2011, 21:37:57 pm »
Тъй, за София и хората които ще се качват нагоре.
Аз правя събиране на Опълченска (метрото, в подлеза) . То ще е от 7:30 ч. , желателно е да се понесем до към 40 и на ГМД ще сме за 10на минути, за да можем автобуса от 8 ч да хванем и ако имаме късмет да е  70, ще ни остави направо на мястото. Ще сме горе около 9:30/40, по груби сметки на разклона за Плана. Ако не ви е удобно на Опълченска, директно отивайте на ГМД и чакайте на червената точка към 7:40/45 ч. От там автобусче и така.
Мен на Опълченска който дойде, не може да ме изпусне.
Ето и телефон за връзка 0897909793 (глобиух).