ЛАРП

23 Януари, 2018, 14:59:58 pm
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгубил си активационния е-мейл?

ЛАРП България - НОВИНИ

ЛАРП » Кръглата маса » Тренировки » Бургас »Тема: Тренировки в Бургас

Автор Тема: Тренировки в Бургас  (Прочетена 2785 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Лекс

• Публикации: 26
  • Liked: 4
    • Профил
Тренировки в Бургас
« -: 06 Май, 2011, 15:56:50 pm »
Здрасти. Нов съм, но идеята за ЛАРП ме е обвзела. От Бургас съм, но както виждам, форума на клана Понтус не съществува вече. Искам да знам дали има все още играчи от Бургас, дали кланът съществува още и тренировки на терена на Бургас ще се правят ли скоро?

Дециус

• Публикации: 1441
  • Liked: 107
    • Профил
    • http://larp-bg.org/index.php
Re:Тренировки в Бургас
« Отговор #1 -: 06 Май, 2011, 18:03:00 pm »
В Бургас, не е ли забранен ларпа от общината?  ???

gadina_prokleta

• Oпозиция
  • Публикации: 2546
  • Liked: 438
  • светъл елф
    • Профил
    • Bright Future
« Отговор #2 -: 06 Май, 2011, 18:49:18 pm »
Ъ? Децие бе, що за глупости? Как може да "забранят" ролева игра?

GraHaz

• Принцът на крадците
  • Публикации: 3405
  • Liked: 415
  • Khaaaaaaaaan!!!
    • Профил
    • Van Lalov
« Отговор #3 -: 07 Май, 2011, 13:11:52 pm »
Може, в името на родината и общественото благо!
Here I sit, brokenhearted,
Came to shit but only farted...
Грахаз ме удари по носа!

Лекс

• Профил
« Отговор #4 -: 07 Май, 2011, 20:11:38 pm »
Е, дори да е така, може формално по друг начин да се нарича играта и пак да си се прави. Не могат да забранят напълно такова нещо... Иначе ще подавам жалби! Ще падат глави!  :headoff:

Moozu1

• Публикации: 20
  • Liked: 0
    • Профил
« Отговор #5 -: 18 Май, 2011, 09:30:38 am »
Незнам дали Понтус съществува, но аз и един мой приятел вече набираме хора за наш клан, който за момента е пълен само с новобранци и 1-2 опитни ларпъри. За сега сме около 16 човека, без кланово въоражение- всеки си е с предпочитаното оръжие. Повечето играчи са от Бургас, останалите от Айтос . Тренировките евентуално ще са или в град Бургас, или край град Айтос, защото в Айтос терена е по-чист, без толкова коли,, с високи планини, гъсти гори, големи полета и още куп дръги предимства пред Бургас. Набираме членове, нямаме претенции дали са опитни или не. Всеки е добре дошъл! (пишете ЛС)

Sevar The White Wolf

• Школа на войната
  • *
  • Публикации: 398
  • Liked: 221
    • Профил
по темата
« Отговор #6 -: 19 Декември, 2011, 15:07:58 pm »
moozu1 Понтус съществува,макар и не в стария си вид,но все пак го има,и продължават хората от клана да се занимават с ларп (последна изява на Сблъсъка на Религиите 3)...Скоро ще се съберат много стари играчи в Бургас,по празниците,и ще се организира някаква тренировка,ако желаеш,ела да се запознаем и да обменим боен опит :)

Камене изумяваш ме с понякога :D Не,не е забранен ларпа в Бургас,колкото и да се постарах през годините :D :D :D Поздрави и до скорошни срещи ;)
« Последна редакция: 19 Декември, 2011, 15:35:27 pm от Varg »
Моите лични "награди" :
Лазарус - Най-добрият стрелец, който съм виждала на ларп.

Varg

• Публикации: 475
  • Liked: 104
  • Единакът
    • Профил
Re: Тренировки в Бургас
« Отговор #7 -: 19 Декември, 2011, 15:35:03 pm »
Лазарус, сякаш Дециус попита най-човешки, но ти сметна, че не е нужно да му отговорип подобаващо. Този неверен слух, тръгна заради момичето, което е било с повредено око от необезопасена стрела в околностите на Бургас. Отдавна се разбра обаче, че там ларп събития не са забранени, а по скоро не се правят от самите играчи.
Мислиш си, че живееш... Лъжеш се... Ела при мен... Ще ти покажа какво е Живот...

Дециус

• Публикации: 1441
  • Liked: 107
    • Профил
    • http://larp-bg.org/index.php
« Отговор #8 -: 19 Декември, 2011, 16:35:24 pm »
Аха, е още не съм изгубил функцията си да изумявам. Благодаря ти Лазарус за точният отговор!

Moozu1

• Публикации: 20
  • Liked: 0
    • Профил
« Отговор #9 -: 02 Януари, 2012, 03:41:27 am »
А като бургаският клан Понтус съществува все още може ли някакви координати на важни и не чак толкова важни клечки от клана? Особено много ми трябват хора от Бургас ,които ще ходят на предстоящия ларп на 14.01.

Sevar The White Wolf

• Школа на войната
  • *
  • Публикации: 398
  • Liked: 221
    • Профил
« Отговор #10 -: 30 Януари, 2012, 22:46:39 pm »
Деций не го приемай като обида,казах го в забавния смисъл,с Варг вече говорихме на лично че не съм целял да обидя просто го пуснах като закачлив коментар.Тренировките в Бургас продължават,но са с неопределено време,поради факта,че в момента главната част от бургаските играчи са в постоянно движение главно поради студенството...Но скоро се очертава ( за началото на февруари говоря) да има възможност да се посъберем и сто на сто ще има тренировка... :)

ПП:А за случая с момичето - за да няма повече грешни тълкувания на тая гадна случка ще разкажа накратко: Става въпрос за моята бивша,тренираме масовка,стрела полита остреща,от човек,който просто стреля за битката(не със свой лък и стрели) и я удря в окото.Къса и зеницата,големи поражения,но ЛАРП-а в Бургас не спря след това,човека,който бе направил стрелата по малумния начин(не изрязал върха и да го обезопаси,а сложил метална гайка върху него и после дунапрена) се отказа да се занимава с ларп поради чувството на вина и собствената си глупост.Станалото станало,преживяхме го и продължаваме напред...
« Последна редакция: 30 Януари, 2012, 22:51:00 pm от Sevar The White Wolf / Lazarus »
Моите лични "награди" :
Лазарус - Най-добрият стрелец, който съм виждала на ларп.

Leilla

• Публикации: 102
  • Liked: 15
    • Профил
« Отговор #11 -: 09 Март, 2013, 14:59:00 pm »
А провеждат ли се все още тези тренировки? По-скоро ми е интересно дали през лятото ще ги има, че тогава се очертава завръщане по "родните" земи :)
Шизофренични прояви на нормалност.
Да,  така е .....

Свракъ Нощъ

• Публикации: 141
  • Liked: 5
  • Join me in Death...
    • Профил
« Отговор #12 -: 08 Май, 2013, 16:17:15 pm »
Тренировките се обявяват тук -

http://www.facebook.com/groups/220541064717103/
Of Darkness and Death, to Terror and Dread!!!   ):-

Лекс

• Профил
« Отговор #13 -: 08 Май, 2013, 18:06:15 pm »
Здрасти. Нов съм, но идеята за ЛАРП ме е обвзела. От Бургас съм, но както виждам, форума на клана Понтус не съществува вече. Искам да знам дали има все още играчи от Бургас, дали кланът съществува още и тренировки на терена на Бургас ще се правят ли скоро?

Едит: Тренировки в Бургас СЕ организират, Да! Даже всяка седмица! За повече информация пишете на скайп: fireman950485 или Facebook: Alex Koichev