ЛАРП

26 Април, 2018, 06:02:59 am
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

ЛАРП България - НОВИНИ

ЛАРП » Хроники » 2010 » Сталкерски ларп II: Мутация (Модератор: gadina_prokleta) »Тема: Организация за хората, които пристигат от други градове

Автор Тема: Организация за хората, които пристигат от други градове  (Прочетена 919 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Lt. Hellen Frost

• Диктатор
  • *
  • Публикации: 2285
  • Liked: 1000
    • Профил
Тъй като

- придвижването от Централна гара до автогара Овча купел е малко по-сложно и времеемко за хора, които не познават тази част на София, особено в контекста на променените във връзка със строежа на метрото трамвайни маршрути;

- поради необходимите няколко смени на транспорт вътрешноградското пътуване се оскъпява неприятно, както и защото

- автобусите до мястото са два с малко места,

решихме да създадем алтернативна организация за превоз на хората, пристигащи от други градове, а именно:

да формираме група от автомобилите от други градове и хората, които пристигат с влак, да разпределим пристигащите с влак в Ентърпрайз и другите коли от страната и заедно да се придвижим до мястото на ларпа.

Моля да обърнете внимание, че утре (петък), абсолютно категорично няма да имам достъп до интернет и няма да съм достъпна по телефона преди вечерта.

Затова ми е необходимо и искам да помоля за следното:

- Пристигащите с влак/ове (има ли от други градове, освен от Пловдив??) да се самооганизират и да определят ЕДИН човек, който да ми се обади по телефона утре (петък) ВЕЧЕРТА и да ми съобщи броя на пътуващите с влак и часа на пристигането им. Този час трябва да бъде не по-късно от 16-1700. След това този човек да се погрижи пристигналите с влака да могат да бъдат намерени като компактна група в района на гарата, като конкретното място и час ще уточним в рамките на телефонния разговор.

- Всеки от пристигащите с коли от друг град да ми се обади утре (петък) ВЕЧЕРТА, с изключение на колите, които пристигат изцяло запълнени. Алтернативно, да напише тук, но най-късно до 2300 ТАЗИ ВЕЧЕР, иначе няма до го видя.

Телефонът ми е 0888 999 568

gadina_prokleta

• Moderator
  • Публикации: 2548
  • Liked: 438
  • светъл елф
    • Профил
    • Bright Future
Карта на пътя, по който ще мине Хелън - за хората, които ще я следват с кола: