ЛАРП

26 Април, 2018, 06:00:07 am
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.

ЛАРП България - НОВИНИ

ЛАРП » Хроники » 2009 » Исторически ларп »Тема: "Война за Господство"- До там и Обратно

Автор Тема: "Война за Господство"- До там и Обратно  (Прочетена 1979 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Малчо

• Публикации: 936
  • Liked: 2
    • Профил
"Война за Господство"- До там и Обратно
« -: 09 Ноември, 2009, 23:44:44 pm »
Ларпа ще се проведе над Железница (там където се проведе майския национален и предния арменелоски ларп, Въстание в Луминор).
Срещата за паметника Левски си остава.
Копирам описанието на мястото от поста на Пацо за националния :
"Автбоус 69 се хваща от спирка в кв Дървеница (импровизирана карта). До спирката може да стигнете като хванете автобус 280 от Плиска към Студентски град и по пътя слезете на Лесотехническия университет. Пресичате улицата и продължавате нагоре 15ина метра. От ляво на другата улица има спирка. Линията се води към градски транспорт и цената на едно билетче за адския транспорт е 1 лв.

Ето разписанието на автобус 69:
http://img167.imageshack.us/img167/7480/o633727315307506250.jpg

Организаторите ще са горе на мястото от по-рано, за това молим хората които знаят от къде се хваща автобус 69 да помогнат на неразбралите и незнаещите. Веднъж стигнали до последната спирка на 69 от там става лесно. "

Пояснение:
Импровизираната карта на Пацо : http://larpa.hit.bg/69map.jpg
Крайна цел : Последната спирка на 69 : http://www.bgphoto.net/photos/9812/o633727315371881250.jpg
Моя телефон, ако нещо не е ясно : 0886889309 (отговарям на "ТУРИ МИ ДА ЯДЕМ ,МА !")

Ларп-ът започва в 11:00
Ако някой не е разбрал нещо да пише .

П.С. Айде като толкова мрънкахте ви искам утре вече да сте на терена.

Turn your backs on your enemies And let those motherfuckers rot in their jealousy.

Varg

• Публикации: 475
  • Liked: 104
  • Единакът
    • Профил
Re:"Война за Господство"- До там и Обратно
« Отговор #1 -: 10 Ноември, 2009, 00:08:33 am »
Допълвам поста на Малчо:

До Лесото и съоъветно спирката на 69 се стига с автобус 413, който тръгва от Централна Гара.

Силно желателно е да сте на мястото в 10, за да се облечете, да проверим инвентара ви и да получите инструктаж.
Мислиш си, че живееш... Лъжеш се... Ела при мен... Ще ти покажа какво е Живот...

Venus of The Underworld

• Публикации: 169
  • Liked: 0
    • Профил
« Отговор #2 -: 10 Ноември, 2009, 00:55:21 am »
Варг аз направо ще се кача на самото място ,няма начин да ви подмина ,с още един мой другар ,който утре ще те помоля да го запишеш...

Guinevere du Coudray
Of the world below, creeping amongst the catacombs and sewers of the city.

Дециус

• Публикации: 1441
  • Liked: 107
    • Профил
    • http://larp-bg.org/index.php
« Отговор #3 -: 10 Ноември, 2009, 09:38:43 am »
Допълвам и аз с полезна информация, автобус 70 също Ви върши работа. Можете и него да хванете от спирката където спира 69. Само ще слезете на мотела "Белите Брези" , питате шофьора къде точно се намира това или някой от пътниците.

Аз и Варг правим среща във 8 ч. на Централна ЖП гара, София. Мястото от където ще хванем автобус 413, за Лесотехническият университет. Хората на които им е удобно, да заповядат. Ще се радваме да имаме компания за из път.

Носете си дрехи, желателно е. Времето не подлежи на промяна от нас.

Hanko

• Публикации: 503
    • Профил
« Отговор #4 -: 11 Ноември, 2009, 09:33:09 am »
Предполагам, че и голяма част от чиготската сган ще се изсипе  в 8 на гарата. Ако това е така, най-вероятно и аз ще се изсипя там, тъй че няма да ви е скучно откъм простотия.  ;D

LIMBONIC

• Публикации: 132
  • Liked: 3
    • Профил
« Отговор #5 -: 11 Ноември, 2009, 10:28:40 am »
аз ще ида към 8 и 30 - 9, на спирката на 69 на Лесото. предполагам точно тогава би трябвало да пристигнат хората от гарата
.

gadina_prokleta

• Oпозиция
  • Публикации: 2548
  • Liked: 438
  • светъл елф
    • Профил
    • Bright Future
« Отговор #6 -: 13 Ноември, 2009, 18:40:34 pm »
Не зная каква е тази среща на паметника Левски, щото не виждам написан час за нея, но аз съм се уговорил с Плъха да се срещнем там в 8.00 - близо до паметника, при изгорялото кино. Ако има още някой, да заповяда. Оттам ще си хванем 280 и отиваме на Дървеница да видим кой още се е домъкнал.

Малчо

• Публикации: 936
    • Профил
« Отговор #7 -: 13 Ноември, 2009, 21:55:19 pm »
Не зная каква е тази среща на паметника Левски
Не виждаш ,щото съм копи-пействал от темата за Луминор ,а тогава имаше среща на Левски ;D
А ако някой ще пътува по околовръсното да вземе да драсне ,че аз направо от разклона за Бистрица тръгвам.

Turn your backs on your enemies And let those motherfuckers rot in their jealousy.

Venus of The Underworld

• Публикации: 169
  • Liked: 0
    • Профил
« Отговор #8 -: 13 Ноември, 2009, 23:42:55 pm »
аз ще ида към 8 и 30 - 9, на спирката на 69 на Лесото. предполагам точно тогава би трябвало да пристигнат хората от гарата

то и аз и един приятел към 8:30 ще сме на спирката на 69 ... таман няма да съм единствената подранила преди др с почти цял инвентар  ;D

Guinevere du Coudray
Of the world below, creeping amongst the catacombs and sewers of the city.

Black Falcon

• Публикации: 1255
  • Liked: 1
    • Профил
« Отговор #9 -: 13 Ноември, 2009, 23:45:26 pm »
Уфх...и с последни данни казвам че всъщност ще снимам и когато е време за молитва,ще я водя  ;D ;D ;D